Eda Erdem Üniversitelilere “Sınırları Kaldır!” dedi

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın Kaptanı Eda Erdem, L’Oréal Paris’in genç kadınlara ilham veren “Sınırları Kaldır” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Yıldız Teknik Üniversitesi’ne konuk oldu.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın Kaptanı Eda Erdem, L’Oréal Paris’in genç kadınlara ilham veren “Sınırları Kaldır” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Yıldız Teknik Üniversitesi’ne konuk oldu. Genç kadınlara ilham veren Erdem, üniversitelilerin en yoğun ilgisine sahne olan etkinlikte başarı hikâyesini katılımcılarla paylaştı. Gençlerin gelecekleriyle aralarındaki sınırları kaldırmalarına yönelik hazırlanan “Sınırları Kaldır” projesi, önümüzdeki dönemde üniversitelerde düzenlenecek seminerlerle devam edecek. 

Kadınlara uzun yıllardır değer olduklarını hatırlatan ve değişim yaratan L’Oréal Paris, yeni sosyal sorumluluk projesiyle genç kadınların gücünü ve özgüvenini destekliyor. L’Oréal Paris’in “Sınırları Kaldır” projesi kapsamında Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın Kaptanı Eda Erdem, 19 Şubat Çarşamba günü Yıldız Teknik Üniversitesi’ne konuk oldu. Öğrencilerden yoğun ilgi gören Erdem, üniversitelilerle buluşmasında sınırları nasıl kaldırdığını ve kendi başarı hikâyesini anlattı. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak gençlerin sahip oldukları güce inanmalarının önemine vurgu yapan milli voleybolcu, başarıya giden yolun ipuçlarını verdi.

Eda Erdem, “Benim için ‘Sınırları Kaldır’, ‘Eğer sınırlar gitmek istediğin yere engel ise, hepsi senin aşman içindir. Dene ve denemekten vazgeçme. Ayağa kalk ve istediğin şeyi elde etmek için bir şeyler yapmaya başla’ demek. Ben de gerek kişisel gerekse profesyonel yaşamımda pek çok zorlukla karşılaştım, sınırları aşmak için mücadele ettim ve şu an bulunduğum noktaya gelebildim” dedi.

L’Oréal Paris’in “Sınırları Kaldır” projesi Eda Erdem’in gerçekleştireceği seminerlerle önümüzdeki dönemde de devam edecek. Üniversitelerde genç kadınlarla buluşacak başarılı sporcu, hedeflerinin peşinden koşan tüm kadınlara ilham verecek. Seminerlerde genç kadınlarla cesaret, umut ve heyecan aşılanması, gençlere sahip oldukları ışığın gösterilmesi amaçlanıyor. 

Hibya Haber Ajansı

1.9b
Okunma